Vítejte na stránkách ch. s. Lady Dorotte

12. února 2009 v 19:03
Dorotka se narodila 17. 5. 2005 mamince Alison Lady Barnett's a tatínkovi Boscovi z Veselského dvora na Moravě v Bruzovicích.
Pořídili jsme si ji původně jako psa rodinného, ale postupně se z ní stal úspěšný pes výstavní, lovecký i sportovní.
Dorotka je skvělým společníkem, má milou povahu bez jakéhokoli náznaku agresivity, miluje každého pejska a je kamarádská k dětem. Jako každý honič nezapře svůj lovecký původ a jakmile se ocitne v lese, stává se z ní vášnivý lovec. Již dva roky pravidelně trénuje na agility cvičáku v Komořanech a je z ní už závodnice.
Na výstavách nasbírala tituly: Inter šampión, Český šampión, Junior šampión, Národní vítěz, Klubový vítěz mladých, Vítěz speciální výstavy mladých, Klubový vítěz 2008, 5x CAJC, 8x CAC, 5x CACIB, 5x BOB, 3x BIG (3, 4, 5, místo VI. skupiny FCI). Složila také CACTové barvářské zkoušky honičů a zkoušky agility LA1.
14. února 2008 Dorotka porodila devět krásných štěňátek, otcem je Ich. Edward Bencilla, ze kterých se již těší noví páníčci.
Bereme záznamy na štěňata vrhu B. Dorotka byla dne 7. 2. 2009 nakryta, otcem budoucích štěňat je Jch. Lenss Moravia Bray (více v rubrice Krytí), k odběru by měla být na letní prázdniny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mario Mario | Web | 1. listopadu 2012 v 18:48 | Reagovat

Idioti jsou jako láska - i když se bráníte, podlehnete.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.