21. 10. - 30. 12. 2008

19. června 2009 v 12:04 |  Aktuality 2008

30. 12. 2008
Přejeme v roce 2009 hodně štěstí, zdraví a radosti s pejsky!


Děkujeme za vánoční fotky majitelům našich štěňátek.
Albert rozbaluje vánoční dárky

Audrey se přetahuje o dárek s Barunkou


Aronek
Více fotek v galerii štěńat.


25. 12. 2008
Vánoce u nás proběhly v klidu a pohodě, honičky našly pod stromečkem hodně voňavých dárečků a tak se věnovaly rozbalování jen svých a ne těch našich. Zbytek Štědrého večera pak strávily slastným žvýkáním. Přejeme všem příjemné prožití zbytku vánočních svátků.

14. 12. 2008
V sobotu jsme brzy ráno za tmy vyrazily na závody agility na jízdárnu do Masečína. Po příjezdu nás uvítali kohouti na zasněžených stromech svým prvním kokrháním. Tak trochu jsem zapochybovala o svém duševním zdraví. Podobně postižených pejskařů tu bylo ale dost. Přihlášeno bylo kolem sta závodníků a atmosféra tu byla pohádkově vánoční. Závody probíhaly v jezdecké hale Villy Ginety, která nebyla vytápěná, ale nad ní z restaurace se skrz sklo dalo sledovat závodění pejsků u teplého čaje. Horší to měli pejsci, kteří museli čekat, až na ně přijde řada v seníku. Tam samozřejmě Dorotce byla zima a tak jsem raději mrzla s ní na procházkách po krásném okolí mezi koníky, nebo se hřála u mě na klíně při sledování závodníků. Zaběhla jsem s Dorotkou tři běhy a podařilo se mi složit zkoušky LA1 na výbornou a dokonce jsme se umístily na 2. místě z osmnácti velkých pejsků v naší kategorii. Dorotka je šikulka a já jí to kazila snad jen trošičku. Sešla se tu spousta prima lidiček i pejsků a každý doběhnuvší pejsek si odnesl vánoční dáreček zpod stromečku a vítězové i sladkou odměnu. Mám z našeho sportovního výkonu obrovskou radost. Děkuji ti, Dorotko, za první krásný vánoční dárek.26. 11. 2008
Děkujeme moc za nové fotky Alberta Lady Dorotte na sněhu. Opravdu mu to moc sluší.


23. 11. 2008
Napadl nám první sníh, přidávám foto Dorotky a Agnes ze cvičáku - zde, a nové fotky Alberta - zde a Audrey - zde.

Dorotka a Agneska ve sněhu

Albert a jeho úprava sedačky
Audrey a Barunka v podzimním listí


22. 11. 2008
Minulý víkend jsme strávily na MVP v Letňanech se 4580 přihlášenými pejsky. V sobotu se vystavovalo pět bernských honičů a sešly jsme se tu s Audrey Lady Dorotte a její celou rodinou. Naší šampionku Dorotku jsem už nepřihlásila, ale vzala jsem ji s sebou. Hned se poznaly a hrály si. Audrey ale dost přibrala, váží téměř 28 kg a tak si CAJC bohužel z výstavy neodnesla. Paní rozhodčí jí napsala do posudku: ,,silná fena v blahobytné kondici" a dala jí proto jen VD. Snad se jí podaří brzy zhubnout, byla by to škoda. Panička ale už hlásila, že na tom pracují.
V neděli jsem pomáhala kamarádce z Brna načesat tibetského teriéra Khanpu, která byla zklamaná minulým VD, ale tentokrát si CAJCe odnesly.
Více fotek najdete na rajčeti - tady.
Dcerka Audrey maminku poněkud přerostla.


18. 11. 2008
Stále jsem čekala na CD z focení do časopisu Joy, a protože mi stále ještě nepřišlo, přidávám alespoň nascanované stránky z časopisu. Snad myslivci Dorotce obleček odpustí, nadšená z něj stejně nebyla.
Tento víkend jsme strávily na výstavě psů v Letňanech, setkaly jsme se zde s naším štěnětem Audrey, ale jen jako diváci. Fotoreportáž doplníme brzy.
7. 11. 2008
Tak už je tu sychravý podzim, naše honičky zimu a mokro zrovna nemilují a raději se věnují válení na gauči u kamen. Ven do přírody vyrážíme ne ráno a večer, ale po obědě, kdy je nejtepleji a někdy i trochu sluníčka. Tuhle neděli se boužel musíme rozloučit se zajíci v Komořanech, protože procházky na cvičák podél Vltavy vyměníme za halu v Masečíně, kde se trénuje agility přes zimu. Zatímco Dorotka si vyzkoušela modeling v listopadovém čísle časopisu Joy, její dcery Amálka a Adélka o kariéře modelky zatím asi uvažují, prohlíží se totiž střídavě v zrcadle u paničky v práci, opravdu jim to moc sluší a děkuji za fotky. Další sličná dcerka Audrey se již připravuje na výstavu, která bude příští týden v Praze. Do galerie Štěňata - Audrey, Amélie a Adéla přidané nové fotky.

Adélka: ,,Tak nevím, jsem hezká?"
Amálka: ,,Teď zase já. Sluší mi to?"

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je v zemi zdejší ze všech nejkrásnější?

Nový portrét Audrey
Audrey pod pergolou


25. 10. 2008
Moc děkujeme za krásné fotky Amálky a Adélky, které byly již přidány do galerie (Štěňata - Amélie a Adéla a také Aron a Atrey).
Amálka s Adélkou
Adélka a Amálka na procházce
Houbař Aronek
Aron na výstavě v Brně
Atrey

Atrýsek s tatínkem Edwardem

21. 10. 2008
Blahopřejeme majitelům Arona Lady Dorotte k dalšímu úspěchu na výstavě! Aronek 18. 10. na národní výstavě v Brně ve třídě dorostu získal ocenění velmi nadějný 1.
Více na jeho stránkách.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeník Jeník | E-mail | Web | 26. března 2012 v 15:24 | Reagovat

Určitě to bude dobrý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.