8. 4. - 24. 5. 2009

19. června 2009 v 12:11 |  Aktuality 2009

24. 5. 2009
Audrey Lady Dorotte, která se vystavovala již ve třídě otevřené vyhrála V1, CAC, CACIB, BOB, BIG IV. místo a tímto splnila podmínky pro zadání titulu Junior šampion.
Atrey Lady Dorotte byl přihlášen do třídy mladých a získal V1, CAJC a Nejlepší mladý. Moc blahopřejeme!
Přihlášeno bylo sedm berňáčků, ale Amálka a Adélka Lady Dorotte bohužel nedorazily, protože se rozhodly hárat, tak jim budeme zase držet palce příště.
Vítězka plemene Audrey Lady Dorotte

Sourozenci Atrey a Audrey v kruhu

Více fotek z výstavy v galerii Audrey a Atreye.17. 5. 2009
Štěňátka dnes byla celý den venku a pěkně si to užila. Dorotka oslavila své čtvrté narozeniny. Všechno nejlepší, Dorotko!
Přidávám pár fotek do galerie štěňat a do Dorotčiny galerie.
Dorotčin dort

Agnes Dorotce s dortíkem pomohla


10. 5. 2009
Zatímco naše malá štěňátka tento víkend chodili navštěvovat zájemci, naše o rok starší štěňata mi udělala velkou radost. Aron Lady Dorotte v sobotu 9. 5. získal na mezinárodní výstavě v Bratislavě V1, CAJC, BOB a dnes zvítězil na barvářských zkouškách honičů v Brně - Blučině, získal I. cenu a titul CACT. Bráškovi Atreyovi Lady Dorotte I. cena utekla jen o dva body a umístil se ve II. ceně. Moc blahopřeji oběma majitelům, je to nádherný výsledek!
BZH Blučina - bernští honiči (zprava): Aron Lady Dorotte, Atrey Lady Dorotte, Agatha z Moravských hájů

Aron - I. cena, CACT


Aron - MVP Bratislava - V1, CAJC, BOB

Více na stránkách Aronka - aronek.blog.cz2. 5. 2009
Zatímco naše štěňátka a honičky hlídal manžel, já s dcerou jsem dneska strávila příjemný den na mezinárodní výstavě psů v Praze Letňany. Vystavovaných bernských honičů zde bylo sedm a dva se přišli podívat. Krásní byli opravdu všichni. Naše holky Lady Dorotte - Amálka, Adélka, Audrey - se vystavovaly spolu opět ve třídě mladých, všechny obdržely hodnocení výborná a vynikající posudky. CAJC si tentokrát odnesla Adéla Lady Dorotte. Moc blahopřejeme! Protože jsme nepředváděly, výstavu jsme si opravdu užily s honiči a jejich milými pány. Fotky všech zúčastněných ušáků najdete na rajčeti - zde!
Bernská smečka

Adéla Lady Dorotte - V1, CAJC26. 4. 2009
Radost nám nedělají jen prckové od B, ale i naše áčková větší štěňata. Včera naši chovatelskou stanici prezentovaly na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích tři sestry Audrey, Amélie a Adéla Lady Dorotte. Všechny se vystavovaly ve třídě mladých, takže vyhrát mohla bohužel jen jedna. Všechny tři se líbily a získaly hodnocení výborná. CAJC (již druhé čekatelství na Českého junior šampiona) a titul Nejlepší mladý si odnesla největší z nich, Audrey Lady Dorotte. Moc blahopřejeme a děkujeme za perfektní prezentaci.

Zleva: Adélka, Amálka, Audrey


Výstavní pohodička
Více fotek v galerii Audrey.


Více o štěňátkách z vrhu B v rubrice Štěňata - zde.


10. 4. 2009
Přejeme krásné Velikonoce a děkujeme všem za přáníčka!
Nově velikonoční fotky v galerii štěňat Arona a Alberta.
Dorotka nám udělala velkou radost úžasnou velikonoční nadílkou ušáčků. Porod proběhl stejně jako loni - 63. den, bez komplikací, doma, v klidu, bez pomoci veterináře. Vzhledem k velikosti jejího bříška jsem se sice obávala početnějšího vrhu, ale narodilo se 7 půlkilových cvalíků. Štěňátka jsou všechna standartně vybarvena, bez chybičky či vady. Dorotka je skvělá máma se spoustou mléka a s velkým nasazením štěňátkům masíruje bříška a pečuje o ně.

9. 4. 2009
Po velmi neklidné noci se Dorotka často venčí, nejí, stále hrabe a má stahy. Porod bude jistě brzy.


8. 4. 2009
Dorotka má v obvodu přes bříško neuvěřitelných 92 cm, je v 61. dnu březosti. Od odpoledne se již připravuje na porod, je neklidná, zrychleně dýchá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.